Два брати готувалися до подорожі. Яка маса іх спільного багажу, коли відомо що молодший брат

візьме у старшого частину багаку, маса якогодорівнює 4 кг, то маса багажу в обох братів буде однаковою. Якщож молодшийвіддасть 4 кг свого багажу старшому братові, то у старшого брата багаж будеудвічі важчим за багаж молодшого​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Екатерина.

Ответ:

24 кг

Пошаговое объяснение:

разница между массой багажа у старшего и младшего брата составляет

х+4= у-4

х-4  =2 у

у= х+4

х-4=2 х+8

х=12 у младшего брата

12+4= 16 у старшего

проверка

12-4 =8

8*2= 16