Виконайте ділення −3 : 5 Розв’яжіть рівняння −2,6 ∙ х= −3,51. Розв’яжіть рівняння: −6x + 50 = -130


Ответы на вопрос

Отвечает Магзум Али.

Ответ: 1) - 3/5=-0,6

2) х=2,6-3,51=-0,91

3) 50=6*х-130 или х=180/6=30.

Пошаговое объяснение: