Із двох населених пунктів назустріч один одному одночасно виїхали двоє вершників. Перший вершник

рухався зі швидкістю 200 км/гол, а швидкість другого була на 20 м/хв меншаЯка відстань між населеними пунктами, якщо вершники зустрілися через 50 хвилин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Юрий.

Ответ: 19 км

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість другого вершника

200 - 20 = 180 м/хв

Знайдемо шлях, який проїхав перший вершник

200 * 50= 10000 м

Знайдемо шлях, який проїхав другий вершник

180 *50= 9000м

Знайдемо відстань між населеними пунктами

10000+ 9000= 19000 м   або  19 км    (1 км = 1000м)