Скоротіть дріб: (√5+3√5)/√5;​


Ответы на вопрос

Отвечает Монастырная Катя.

Ответ:

(1+3)/1 = 1+3 = 4.

Пошаговое объяснение:

Початкова умова:  (√5+3√5)/√5

1) Дія в дужках: винесемо √5 як спільний множник, тоді маємо:

√5(1+3)

2) Дія з дробом: після винесення √5 за дужки дріб має вигляд:

(√5(1+3))/√5

І в чисельнику, і в знаменнику маємо √5, тому цей вираз скорочується, і ми отримуємо:

(1+3)/1 = 1+3 = 4.