Побудуй прямокутник зі сторонами 10 см і 2 см. Чому дорівнюють 1/3 його периметра і 7/10 його

площі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ховалыг Агата.
1/3 периметра: 24см(периметр) помножено на 1/3 = 8
1/7 площі: 20(площа) помножено на 7/10 = 14.
Отвечает Воронина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр пр.(2+10)•2=24 24:3=8(см) 1/3 периметра. 2*10=20 20:10•7=14( см) 7/10 площади