Допоможіть розв'язати задачу. У першому сувої 25,6 м тканини у другому на 7,8 м більше а у третьому

на 9,1 м менше ніж у другому. Скільки тканини у тр

Ответы на вопрос

Отвечает Стефанов Глеб.

Ответ:

83,3 метри

Пошаговое объяснение:

Якщо у другому на 7,8 більше ніж у першому, тоді

25,6+7,8=33,4 м

У третьому на 9,1 менше ніж у другому, тоді

33,4-9,1=24,3 м

У трьох було

25,6+33,4+24,3=83,3