Спрости вираз та обчисли його значення, а) 9х + 4 – 4(5х + 1), якщо x = 1;б) 7х+8-5(3х+2) якщо

х=2 в) 4(5х-1)-(7х-8) якщо х=-3г) -7(2х-1)+4(6x+1) якщо х= 4 д) 4(3x+3)-3(4x+2) якщо х = пять целых три одинадцатых​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедкова Дарья.

Ответ:

а)9x+4-20x-4=11x

Якщо x=1,то 11x=11

б)7x+8-15x-10=-8x-2

Якщо x=2, то -8x-2=-8•2-2=-16-2=-18

в)20x-4-7x+8=13x+4

Якщо x=-3, то 13x+4=13•(-3)+4=-39+4=-35

г)-14x+7+24x+4=10x+11

Якщо x=4, то 10x+11=40+11=51

д)12x+12-12x-6=6

Пошаговое объяснение: