Срочно!!!!!!!!!!!!! Розв'язати лінійні однорідні диференціальні рівняння (ЛОДР) 2-го порядку зі

сталимикоефіцієнтами у” – 2 у' + 5 y = 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Глазун Анатолий.

Ответ:

y''- 2y'+ 5y =  0\\  \\ y =  {e}^{kx}  \\  {e}^{kx} (k {}^{2} - 2 k  + 5) = 0\\D =  4 - 20 =  - 16 \\   k_1 =  \frac{2 +  \sqrt{ - 16} }{2}  =  \frac{2 + 4i}{2} = 1 + 2i \\  k_2 = 1 - 2i \\ y =  {e}^{x} (C_1 \sin(2x) +  C_2 \cos(2x))

общее решение