Pomyślałem pewna liczbę ,podniosłem ją do kwadratu i dodałem do tego pomyślana liczbę. Otrzymałem

wtedy 90. Jaka liczbę pomyślałem.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хомік Анастасія.

Відповідь:

9

Покрокове пояснення:

9^2=81+9=90