Знайдіть 21-й член геометричної прогресії (an) якщо а4=17,d=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Алина.

а4=а1*d³

17=a1*4³

a1=17/64.

a21=a1*d²⁰=17/64*4²⁰=17*4¹⁷=292057776128