Діагоналі трапеції ABCD (BC∥AD) перетинаються в точці O, найдите AO і OC якщо BC 8 см AD 24 см AC

35 см

Ответы на вопрос

Отвечает Мялкин Артём.

Ответ:

8,75 см,   26,25 см

Пошаговое объяснение:

ΔВОС∞АОD як трикутники, утворені основами трапеції та відрізками діагоналей.

Нехай ОС=х см,  тоді АО=35-х см.

ВС/АD=OC/AO

8/24=х/(35-х)

24х=8(35-х)

24х=280-8х

32х=280

х=8,75

ОС=8,75 см,  АО=35-8,75=26,25 см