Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії (bn), якщо: b4=125, q=2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Данил.

Пошаговое объяснение:

Найдём b1 с формулы bn=b1*q^n-1

b1=bn/q^n-1

b1=125/2.5^3=8

S4=(bn*q-b1)/q-1

S4=(125*2.5-8)/2.5-1=203

Отвечает Большакова Лиза.

Ответ:

S_{4}=203

Пошаговое объяснение:

b3=b4/q=125/2,5=50

b2=b3/q=50/2,5=20

b1=b2/q=20/2,5=8

S_{4} =\frac{b4*q-b1}{q-1}=\frac{125*2,5-8}{1,5}=203