Господарство вдвело під цукровий буряк землі на 560 га більше, або у 3,5 разу більше, ніж під

картоплю. Скільки землі відвело господарство під цукровий буряк і скільки — під картоплю?​ дам 53 бала

Ответы на вопрос

Отвечает Королевская Жанна.

Ответ:

224 под картофель

784 под сахарную свеклу

Пошаговое объяснение:

Х – выделено под картофель

Х+560=3,5х

2,5х = 560

Х=224 под картофель

224 * 3,5 = 784 под сахарную свеклу

Проверка  

784-560=224