Якщо довжина кола дорівнює 12π см, то діаметр цього кола дорівнює...


Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Танюша.

Відповідь:

Д=12

Покрокове пояснення:

С=π*Д     де С-довжина кола, Д діаметр кола , запишемо так:12π=π*Д, звідце Д=12

Отвечает Дубровский Валера.

Ответ:

по моим данным это будет 24π см

Пошаговое объяснение:

д=12