Розв'яжіть задачу будь ласка за три дні друкарня надрукувала 920настінних календарів .За перший і

другий дні - 800 календарів за другий і третій дні 710. Скільки настінних календарів друкувала друкарня кожного дня окремо ?

Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.

Ответ:

1 день) 210

2день) 110

3день)600

Пошаговое объяснение:

800-710=110

920-710=210

710-110=600

Проверка:110+210+600=920