За 7 зошитів і 4 альбоми для малювання заплатили 7 грн 95 коп .Скільки коштує 1 зашити і скільки 1

альбом якщо альбом дорожчий за зошит на 75 коп

Ответы на вопрос

Отвечает Томилин Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай зошит коштує -x коп, тоді альбом (x + 75) коп. При цьому 7 зошитів коштують - 7х коп, а 4 альбоми 4(х+75) коп.

Складаємо рівняння:

7x + 4(x + 75) = 795

7x + 4x +300= 795

11x = 795 - 300

11x = 495

x = 45 коп коштує зошит

х+75= 45+75= 130 коп = 1 грн. 30 коп коштує альбом