Поїзд проїхав 177,8 км за 2, 8 год . Скільки кілометрів він проїде за 5,4 год з тією самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазитова Лилия.

Відповідь:1.  177,8/ 2,8=63,5(км/год)- швидкість з якою рухався поїзд.

2.  63,5*5,4=342,9(км)-проїде за 5,4год.

Покрокове пояснення: