Перша черепаха рухається за другою. Швидкість першої черепахи 8 км/год, а другої 6 км/год. Через

скільки годинперша черепаха наздожене другу, якщо відстань між ними18 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мырсалиев Бекжан.

Ответ:

9 год

Пошаговое объяснение:

t=S/u

t- час

S-відстань

u-швидкість

t=18/(8-6)=18/2=9 год