6. Спростіть вираз 4,53a +6,47а +3,4 і знайдіть його значення, якщо a = = 0,7


Ответы на вопрос

Отвечает Шахмаев Айдар.

Ответ:

11а+3.4= 11 × 0.7 +3.4= 7.7+ 3.4=11.1