Спростіть вираз та обчисліть його значення68а - 27b - 58а + 7b, якщо a = 2,2, b= -1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Амерханов Кирилл.

68a-58a-27b+7b=10a-20b=10(a-2b) =10(2.2-2×(-1)) =42

Отвечает Кельдиярова Дарина.

Ответ:

68a - 27b - 58a + 7b = 10a - 20b = 10  \times 2.2 - 20 \times ( - 1) = 22 + 20 = 42

Якось так