Якщо з лівої частини рівняння 7x+5,3=9x+18,3


Ответы на вопрос

Отвечает Бобылева Соня.

Ответ:

-6,5

Пошаговое объяснение:

7x + 5,3 = 9x + 18,3

7х - 9х = 18,3 - 5,3

-2х = 13

х = 13 : (-2)

х = - 6,5