Знайдіть площу кута, довжина кола якого дорівнює 8/п см​


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Илья.

Ответ:

Площа круга: S = 16/π³ см³.

Пошаговое объяснение:

Довжина кола: C = 2πR. ⇒ R=\frac{C}{2\pi }

Площа круга: S = πR² =\pi (\frac{C}{2\pi } )^{2} = \frac{C^2}{4\pi } =  \frac{1}{4\pi } \cdot (\frac{8}{\pi } )^2=\frac{16}{\pi ^3} см³.