Обчисліть -4цілі2/7:1цілу19/21допоможіть будь ласка срочччччнооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Данченко Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-4 3/7:1 19/21=-31/7*21/40=-93/40=-2 13/40

Отвечает Ярочкина Катя.

Пошаговое объяснение:

 - 4 \frac{2}{7}  \div 1 \frac{19}{21}  =  -  \frac{30}{7}  \div  \frac{40}{21}  =  -  \frac{30}{7}  \times  \frac{21}{40}  =  \frac{9}{4}  = 2 \frac{1}{4}