Дохід сім'і за 1 місяць становлять 15000грн.На комунальні послуги ідн 18% на харчування 60% від

доходу на інші витрати іде 2_9від харчування.Скільки залишилось грошей?

Ответы на вопрос

Отвечает Лях Юльян.

Ответ:

1300 грн

Пошаговое объяснение:

1)15000:100=150(грн)-в 1%

2)150*18=2700(грн)-сімя витрачає на комунальні послуги 3)60*150=9000(грн)-йде на харчування

4)9000*2/9=2000(грн)-на інші витрати

5)15000-2700-9000-2000=1300(грн)-залишається для сімї

В-дь:1300 грн