ПОБИСТРЕЕ 6КЛАСПорівняйте значення виразів а=-0,387+1/19 та b=-0,387-(-1/19) *​


Ответы на вопрос

Отвечает Гелачева Марьям.

Ответ:

a = b

Пошаговое объяснение:

а= -0,387+1/19

b= -0,387 - (-1/19)

b = -0.387 + 1/19

a = b

-0.387 + 1/19 = -0.387 + 1/19

Отвечает Kotova Diana.

Відповідь:

a=-0,387 + 1/19

b=-0,387 -1*(-1/19)

a=b, тому що мінус на мінус дає плюс