Решите пж с решением.Срочно! 1. До магазину завезли 328 ц картоплі. Першого дня продали 1 % усієї

картоплі. Скільки центнерів картоплі продали першого дня? 2. Відремонтували 1% дороги. Яка довжина дороги, якщо відремонтували 1,8 км? 3. На автостоянці стояли автівки, вантажівки й автобуси. Автобуси становили 28% від усіх машин, що були на стоянці, а вантажівки - 13%. Скільки відсотків від усіх машин, що були на стоянці, становлять автівки?

Ответы на вопрос

Отвечает Никольская Лилия.

Ответ:

За перший день продали:

1200*0,2=240

Отже після першого дня залишилося

1200-240=960 кг

За другий день продали

960*1/3=960/3=320 кг

Відповідь: за другий день продали 320 кг картоплі

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шилов Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1

сначала 388:100=3,88 это мы узнали сколько продали центнеров картошки

2

известно что 1%=1,8 км нужно:

1,8х100=180км это вся длина дороги

3

нужно от 100-(28+13)= 59% это машини