У скільки разів різниця чисел 2.3 і 1.5 менша за різницю їх квадратів


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Рузаль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,3-1,5=0,8

2,3^2-1,5^2=(2,3-1,5)(2,3+1,5)=0,8*3,8=3,04

3,04:0,8=3,8 раз меньше