Перше число в 3 рази більше за друге. Знайдіть ці числа, якщо різниця першого числа і числа 18

дорівнює другому числу? Оформіть задачу повністю

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Руслан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай друге число х тоді перше 3х. Тоді 3х-18=х

3х-х=18

2х=18

х=9

Друге число    9 .Перше 9*3=27

Отвечает Синкевичуте Валерия.

Ответ:

27;9

Пошаговое объяснение:

Позначимо друге число як "x" , тоді перше дорівнює "3х" за умовою.

Отримуємо рівняння:

3x-18=x

3-x=18

2x=18 | ділимо ліву і праву частину на 2

x=9 - друге число

3x=3*9=27 - перше число