Чому дорівнює площа прямокутника якщо його ширина 7 см а довжина у 8разів більша пж срочно ето кр

пж пж даю 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Сапабек Акерке.

Ответ:

7*8=56см - другая сторона

56*7=392

Ответ---392см площадь

Пошаговое объяснение:

7*8=56

56*7=392

Ответ---392см

Отвечает Піскун Настя.
1) 7•8=56(см)-довжина;
2)56•7=392(см*)-периметр
*-це в квадраті