3 деякого пункту в одному напрямку одночасно виїхали два мотоциклісти. Швидкість одного становить

35 км/год, а швидкість іншого - 80% швидкості першо го. Яка відстань буде між ними через 5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Альмиев Расим.

Ответ:

35

Пошаговое объяснение:

5(35-35·0,8)=5(35 -35·4/5)=5(35-7·4)=5(35-28)=5·7=35 км