автомобіліст проїхав за 4 год 240км. на зворотному шляху його швидкість була на 20 км/год менша.

скільки часу витратив автомобіліст на зворотний шлях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базарнов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240 :4 =60 (км/год)

60-20=40 (км/год) - новая скорость

240 :40= 6 (год)