Човен йшов за течією 2,4 год, а проти течії- 3,2 год.За течією річки човен подолав на 13,2 км

більше, ніж проти течії. Знайти швидкість човна у стоячій воді, якщо швидкість течії річки 3,5 км/год. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Sarkulova Raushan.

Ответ:

х - швидкість човна в стоячій воді

(х+3,5) - його швидкість за течією річки

(х-3,5) - його швидкість проти течії річки  

 

2,4(х+3,5) - 3,2(х-3,5) = 13,2

2,4х + 8,4 - 3,2х + 11,2 = 13,2

-0,8х = -6,4

х = 8 (км/год)

Пошаговое объяснение: :)