Два пішоходи вийшли одночасно з одного селища в одному напрям- ку. Швидкість першого пішохода

дорівнює x км/год, а швидкість 2другого становить 5/6 швидкості першого. На якій відстані один відодного будуть пішоходи через 2/3 год ? СРОЧНОПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕдам 35 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Александр.

Відповідь:

5/9км

Покрокове пояснення:

5/6 * 2/3 = 10/18 = 5/9км

Отвечает Шевцова Дарья.

Відповідь:

5/6 * 2/3 = 10/18 = 5/9км

Покрокове пояснення: