Допоможі будь ласка! Спростіть вираз -3(1,2x-2)-(4-4,6x)+6(0,2x-1) і обчисліть його значення при

x=15/22

Ответы на вопрос

Отвечает Ещенко Алиса.

Ответ:

-2,5

Пошаговое объяснение:

-3(1,2x-2)-(4-4,6x)+6(0,2x-1) =

= -3,6x+6-4+4,6x+1,2x-6 =

= -3,6x+4,6x+1,2x-6+6-4 = 2,2x-4

при

x=\dfrac{15}{22}

2,2\cdot \dfrac{15}{22} -4=\dfrac{22}{10} \cdot \dfrac{15}{22} -4 = \dfrac{3}{2} -4 = 1,5-4 = -2,5