Спростіть вираз 5 1/7(у-7)-3 3/7(14-у) і обчислити його значення при у= -0,4


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Роман.

Ответ:

-87 3/7

Пошаговое объяснение:

5 1/7(у-7)-3 3/7(14-у) = 36/7*(y - 7) - 24/7*(14 - y) = (36/7)y - 36 - 48 + (24/7)y = (60/7)y - 84

при у= -0,4

(60/7)y - 84 = 60/7 *(-0,4) - 84 = 60/7 *(-2/5) - 84 = -24/7 - 84 = -3 3/7 - 84 = -87 3/7