Sap У Марійки було 80 грн. П'ятою частиною всіх грошей вона заплатила за поштові послуги та 45

грн витратила на зошити. Скільки гривень залишилось у Марійки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

У Марійки залишилось 19 грн.

Пошаговое объяснение:

Знайти скільки у Марійки залишилося грошей.

Було грошей спочатку - 80 грн.

За поштові послуги заплатила - 1/5 частину грошей.

Витратила на зошити - 45 грн.

Залишилось грошей - ? грн.

Рішення.

Щоб знайти дріб від числа , достатньо помножити цей дріб на число .

1) Знайдемо скільки грошей Маійка витратила на поштові послуги :

\displaystyle 80 * \frac{1}{5}= 16 гривень

2) Знайдемо скільки грошей всього витратила Марійка :

45 + 16 = 61 грн.

3) Тепер можемо знайти скільки грошей залишилось у Марійки :

80 - 61 = 19 грн.

У Марійки залишилось 19 грн.