При якому х: значення виразів 4,2-8,5х і 4,7х+1 рівні;


Ответы на вопрос

Отвечает Муродова Аня.

Ответ:

х = 0.(24)

Пошаговое объяснение:

Прирівняємо перший і другий вираз:

4.2 - 8.5х = 4.7х + 1

4.7х + 8.5х = 4.2 - 1

13.2х = 3.2

х = 0.(24)