Відстань між містами атомобіль долає на Ігод швидше, ніж автобус. Обчисліть цю відстань, якщо

швидкість лекового автомобіля дорівнює 70км/год, а автобуса - 50км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулькова Анастасия.

Ответ:

175

Пошаговое объяснение:

х - расстояние между городами, км.

x/50 -x/70=1

(7x-5x)/350=1

2x=350

x=350/2=175 км