Катер йшов 2 години за течією річки і 3 години проти течії річки який шлях пройшов Катер за весь

цей час якщо швидкість течії 2,3 км/год а власна швидкість катера 17,3

Ответы на вопрос

Отвечает Фроликов Максим.

Ответ:

84.2 проплив катер

Пошаговое объяснение:

17.3+2.3 = 19.6 *2 = 39.2

17.3-2.3 =15*3=45

39.2+45 =84.2