Пароплав плив 5,5 годин проти течії річки і 1,8 годин за течією. Який шлях подолав пароплав за весь

час руху, якщо його швидкість, проти течії дорівнює 24,6 км/год, а швидкість течії - 1,7 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Потеряева Валерия.
Швидкість пароплава 24.6+1.7=26.3
5.5*24.6=135.5 проти течії
(26.3+1.7)*1.8=50.4 затечією
135.5+50.4=185.9