Обчисли об'єм конуса, висота якого дорівнює 7,2 см, а радіус основи — 2 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.

Відповідь:9,6π см³

Покрокове пояснення:

V=1/3*Sосн*h

Sосн=πR²=π*2²=4π см²

V=1/3*4π*7,2=9,6π см³