Спростіть вираз -4•(-1,5)+4(-2х-3у+0,5), і знайдіть його значення, якщо х=3, у=-0,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамкин Валера.

Спрощеное : 6 -8х -12у +2

А если х=3 , у=0,5 то 6-24+6+2 = -18+8 = -10