У стаді було 200 тварин, з яких 34% становили вівці. Скільки овець було в стаді?


Ответы на вопрос

Отвечает Каленик Дмитрий.

Ответ:

68 овець було в стаді.

Пошаговое объяснение:

1) 34% = 0,34 *переводжу відсотки до десятичного числа.

2) 200 * 0,34 = 68 *дізнаюсь, скільки овець було у стаді.

Відповідь: 68 овець було в стаді.

Отвечает Жунисали Ильяс.

Ответ:

68 овец

Пошаговое объяснение:

200:100*34=2*34=68 овец