Число 17,5 є середнім арефметичним чисел 9,8 і Х. Знайди число Х (Потрібно розв'язати це завдання

, тому що я його трохи не розумію як і середнє арифметичне число )

Ответы на вопрос

Отвечает Исаков Роман.

Ответ:

х = 25.2

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне це сума чисел ділена на кількість чисел. Використовуючи це складемо рівняння:

(9.8 + х)/2 = 17.5

Помножимо ліву і праву частину рівняння на 2:

9.8 + х = 35

Приведімо подібні доданки:

х = 35 - 9.8

х = 25.2

Відповідь: х = 25.2