Знайдіть кути трикутника якщо вони відносаться як 1:2:3​


Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анастасия.

Відповідь:30;60;90

Покрокове пояснення:

Сума кутів трикутника:180

Якщо прийняти 1частину (коефіцієнт пропорційності) за х, то співвідношення буде таким:

1х : 2х : 3х

Сума =180, тому.

1х+2х+3х=180

6х=180

х=180:6

х=30 перший кут

2х=2*30=60 другий кут

3х=3*30=90 третій кут