1. Виконай ділення з остачею. Зроби перевірку. а) 1910 : 317;6) 2 299 : 328. умаляю

бистреееееееееее​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

1910 : 317 = 6(Остача:8)

1910 : 317 = 6(1910-1902=8 остача)

2299 : 328 = 7(Остача:3)

2299 : 328 = 7(2299-2296=3 остача)