На ескурсію поїхало24 дівчинки а хлопч у 3 рази менше1/4 усіх дідей це учні 3 класу.скільки учн 3

класу поїхало на екскурсію

Ответы на вопрос

Отвечает Собченко Вероника.

Розв'язання:

Дівчатка – 24ч.

Хлопчики – ?, у 3 рази менше ніж дівчат

Учні третього класу – 1/4 усіх учнів.

1) 24:3 = 8(ч) – кількість хлопчиків

2) 24 + 8 = 32(ч) – кількість хлопчиків і дівчаток разом.

3) 32•1/4 = 8(ч) – кількість третьокласників

Відповідь: 8 чоловік.

Отвечает Сидоренко Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24 : 3 = 8 (чел) - поехало мальчиков

2) 24 + 8 = 32 (чел) - всего детей

3) 32 * 1/4 = 32/4 = 8 (чел) - ученики 3 класса

Ответ : 8 человек