Довжина трикутника виражаются трьома послідовними натуральними числами. Знайдіть іх, как периметр

трикутника становить 30 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчукова Валерия.

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона буде х

Тоді друга буде х+1

А третя х+2

х+х+х+1+2=30

3х+3=30

3х=30-3

3х=27

х=27:3

х=9

Перша - 9см, друга - 10 см, третя - 11 см