Для офісу придбали 9 однакових ручок і 5 лінійок. ціна лінійки на з грн менша ніж ціна ручки. яка

вартість лінійок якщо вартість ручок 63 грн? ПОЖАЛУЙСТА СКОРЕЕЕЕЙ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тадевосян Тигран.

Ответ:

20 грн

Пошаговое объяснение:

63:9=7

7-3=4

4×5=20

Отвечает Кириенко Михаил.

Ответ:20грн

Пошаговое объяснение:63на9=7грн 7-3=4грн  4на5=20грн