Парк займає площу що доривнює 42га Озеро займає 35% площі Знайдіть площу озера


Ответы на вопрос

Отвечает Ишимова Аня.

42га=100%

42:10=4.2(10%)

4.2:2=2.1(5%)

4.2*3+2.1=14.7га(35%)-площа Озера